Szirt Oszkár 1889-1915
Portrait of a Man/Sketch/Three Figures/Three Figures
Férfi portré ¦ Portrait of a Man, 1912
Kréta, papír ¦ Crayon on paper, 20 x 14,5 cm
Jelezve balra fent ¦ Signed above left: Szirt 912
Vázlat ¦ Sketch, 1912
Ceruza, papír ¦ Pencil on paper, 13,5 x 21,5 cm
Jelezve balra lent ¦ Signed bottom left: Szirt 912
Három alak ¦ Three Figures, 1908
Ceruza, papír ¦ Pencil on paper, 14,5 x 13 cm
Jelezve jobbra lent ¦ Signed bottom right: S O 908
Virágcsendélet ¦ Still life with Flowers, 1909
Akvarell, papír ¦ Aquarelle on paper, 23 x 28 cm
Jelezve jobbra lent ¦ Signed bottom right: ligatúrás SO