36. aukció
Ámos Imre (1907-1944) Akt
13

Ámos Imre (1907-1944)

Akt

Akvarell, tus, papír, 47x31,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ámos I.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft