Hencze Tamás (1938-2018)
Dinamikus struktúra (sárga), 1971
Dinamikus struktúra (vörös), 1971
Olaj, ofszet festék, karton, 100×70 cm
Jelezve hátoldalon: HT.'71 Dinamikus struktúra (vörös) Hencze 1971
Dinamikus struktúra (kék), 1971
Jelezve hátoldalon: