36. aukció
Aba-Novák Vilmos (1894-1941) Dudás, 1929
99

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Dudás, 1929

Olaj, vászon, 97x97 cm
Jelezve balra lent: Aba Novák 29 Róma
Kikiáltási ár: 14 000 000 Ft

Aukcionálva: -BÁV 96. aukció, 243. tételProveniencia: -Az 1930-as évek elejétől az 1960-as évekig Sugár Aladár, majd örököseinek a tulajdonábanKiállítva: -Aba-Novák Vilmos és Pátzay Pál gyűjteményes kiállítása. Ernst Múzeum, B

15

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Olasz kisváros

Kikiáltási ár: 750 000 Ft