40. aukció
Anna Margit (1913-1991) Lányportré, 1939
146

Anna Margit (1913-1991)

Lányportré, 1939

Akvarell, gouache, tempera, papír, 70,5x47,5 cm
Jelezve balra lent: Anna Margit 1939
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Aukcionálva:
•Virág Judit Galéria 25. árverés, 171. tétel