34. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Levétel a keresztről
126

Berény Róbert (1887-1953)

Levétel a keresztről

Olaj, vászon, 65x50 cm
Jelezve balra lent: Berény
Kikiáltási ár: 350 000 Ft