35. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Nagybányai városrészlet, 1908
76

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nagybányai városrészlet, 1908

Olaj, vászon, 81x80 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor 908
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft