41. aukció
Anna Margit (1913-1991) Női portré, 1943
13

Anna Margit (1913-1991)

Női portré, 1943

Akvarell, papír, 21,5x20 cm
Jelezve jobbra fent: Anna Margit, Jelezve jobbra lent: AM 943., Hátoldalon ajánlás: Szamosi Ferencnek hálával felejthetetlen cikkéért Anna Margit
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft