41. aukció
Anna Margit (1913-1991) Soha már, 1983
81

Anna Margit (1913-1991)

Soha már, 1983

Olaj, vászon, 60,5x31 cm
Jelezve jobbra lent: Anna Margit 1983 Jelezve hátoldalon: E.A.Poe Soha már Anna Margit 1983
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 300 000 - 2 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:
• Anna Margit kiállítása.Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1983. katalógus: 54.
• Tisztelet Anna Margitnak. Erdész Galéria, Szentendre, 2001. jú nius
6-19.katalógus: szám nélkül