41. aukció
Anna Margit (1913-1991) Ülő hölgy
73

Anna Margit (1913-1991)

Ülő hölgy

Olaj, vászon, 47x36 cm
Jelezve balra lent: Anna M.
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft