66. aukció (2021 június)
Fonó Lajos (1889-1951) Zugliget
112

Fonó Lajos (1889-1951)

Zugliget

Olaj, vászon, 50,5 x 68 cm
Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 500 000 Ft