Kortárs aukció 2019
Rozsda Endre (1913-1999) Női portré (Arcok), 1941 körül
29

Rozsda Endre (1913-1999)

Női portré (Arcok), 1941 körül

Olaj, vászon, 81x60 cm
Hátoldalon:  Rozsda Endre műtermi bélyegző (1990-es évek közepe-vége)
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 12 - 15 Ft

Proveniencia:

az 1990-es évek közepéig-végéig a művész tulajdonában